Dziennik budowy samokopiujący 20 Pu/Pb-51

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 15,90 zł 15.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 34003

Opis

Format druku A4 (210 x 297)
Rodzaj papieru samokopiujący
Ilość kopii 1
Kolory papieru biały
Kolor nadruku czarny
Rodzaj oprawy miękka PLUS
Objętość 20
Numeracja stron TAK
Perforacja TAK
Zszywki TAK
Sztywna przekładka TAK
Kod kreskowy TAK
Pakowanie 20 szt
Marka Papieru reacto
Trwałość produktu 5 lat
Trwałość kopii 20 lat
Zalecenia przechowywania unikać wysokich temperatur oraz dużej wilgotności

 

Dziennik jest oprawiony w sposób trwały, usztywniana, lakierowana okładka zapewnia podwyższoną odporność na wilgoć i zanieczyszczenia podczas jego użytkowania. W dzienniku wykonane są dwa otwory do oplombowania. Dziennik posiada na trwałe zamocowaną do okładki podkładkę, która ułatwia wypełnianie dokumentu, samokopiujący.

 

 

Dlaczego warto wybrać 1 odpowiedni dziennik budowy, a nie kilka cieńszych?

Każdy nowy dziennik budowy, to kolejny odrębny dokument, który trzeba zarejestrować w urzędzie, wypełnić i zakończyć dochowując odpowiedniej procedury. Zamiast kilku cieńszych dzienników w dużej inwestycji oszczędzimy sporo czasu na obszerniejszym dokumencie, który wystarczy na dłużej.


Dziennik budowy stanowi urzędowy dokument przeznaczony do rejestracji przebiegu robót budowlanych oraz wszystkich zdarzeń i okoliczności zachodzących w toku ich wykonywania i mających znaczenie przy ocenie technicznej prawidłowości wykonywania budowy, rozbiórki lub montażu, których stwierdzenie po zakończeniu robót budowlanych byłoby utrudnione lub niemożliwe. Z zapisów powinny wyraźnie wynikać kolejność i sposób wykonywania budowy,
rozbiórki lub montażu.
 

Dziennik należy prowadzić odrębnie dla każdego obiektu budowlanego, wymagającego pozwolenia na budowę. Gdy chodzi o obiekty liniowe lub sieciowe, dziennik-należy prowadzić odrębnie dla każdego wydzielonego odcinka robót. Przy wykonywaniu obiektu
budowlanego metodą montażu należy dodatkowo prowadzić dziennik montażu. Jeżeli w zakres inwestycji wchodzą prace rozbiórkowe, dla takich zadań należy prowadzić dziennik rozbiórki.
 
Jeżeli odrębne przepisy nakładają obowiązek prowadzenia specjalnego dziennika robót, (fakt jego prowadzenia należy odnotować w dzienniku budowy, a po zakończeniu robót specjalny dziennik robót należy dołączyć do dziennika budowy.
 
Kierownik budowy, który przystępuje do budowy lub prowadzi roboty budowlane bez dziennika budowy albo prowadzi dziennik niezgodnie z niniejszym pouczeniem, albo nie dba o jego stan lub przechowuje go w sposób niewłaściwy bądź w miejscu innym niż teren budowy -podlega karze grzywny.
 

Który produkt do jakich inwestycji polecamy:

Dziennik 8 kartek / 4 + 4 - mikro inwestycje, takie jak budowa przyłącza, prace remontowe podlegające zgłoszeniu

dziennik 20 kartek / 10 + 10 - niewielkie inwestycje, typu małe budynki jednorodzinne i gospodarcze, rozbudowy, remonty)

dziennik 40 kartek / 20 + 20 - większe budynki jednorodzinne i usługowa, remonty i przebudowy

dziennik 80 kartek / 40 + 40 - duże budynki jedno i wielorodzinne, kompleksowe remonty i gruntowne przebudowy

dziennik 120 kartek / 60 + 60 - mniejsze budynki wielorodzinne, większe zakłady usługowe i budynki produkcyjne

dziennik 160 kartek / 80 + 80 - duże inwestycje jak budynki wielorodzinne, bloki mieszkalne, inwestycje komunalne, drogi, obiekty infrastruktury, inwestycje komunikacyjne

dziennik 200 kartek / 100 + 100 - bardzo duże inwestycje typu wieżowiec, autostrada, linie i dworce kolejowe, lotniska, duże budynki wielorodzinne i przemysłowe

 

Opinie o produkcie (0)

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl