Gospodarka nieruchomościami z komentarzem do wybranych procedur [Sabina Źróbek, Ryszard Źróbek, Jan Kuryj]

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Autorzy: prof. dr hab. inż. Sabina Źróbek, prof. dr hab. inż. Ryszard Źróbek, dr inż. Jan Kuryj
Format: B5
Oprawa: twarda
Stan prawny: styczeń 2012 
Stron 516
Jest to już drugie wydanie tej publikacji: poprawione i uzupełnione. Publikacja  stanowi zwarte kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu gospodarki nieruchomościami w wybranych jej aspektach.
Ksiażka ma charakter metodyczno -praktyczny z przeznaczeniem dla osób, które zajmują się zawodowo realizacją procedur gospodarki nieruchomościami. Adresowana jest do geodetów, rzeczoznawców i doradców majątkowych, pośredników w obrocie nieruchomościami, zarządców nieruchomości i pracowników urzędów.
Tematykę podzielono na cztery zasadnicze części. W części pierwszej przedstawiono w sposób jasny i zwięzły podstawy prawne gospodarki nieruchomościami wraz z jej zarysem historycznym i zagadnienia z zakresu prawa rzeczowego, niezbędne do zrozumienia omawianej problematyki.
Część druga to komentarz do wybranych procedur uwzględniający najnowsze przepisy (zarówno ustawy jak i rozporządzenia). Poszczególne procedury zostały opisane w sposób wyczerpujący i fachowy z uwzględnieniem ogólnej wiedzy teoretycznej i praktycznej.
Część trzecia to prawne aspekty i zasady określania wartości nieruchomości.
W części czwartej zamieszczono szeroki wybór orzecznictwa SN i NSA z zakresu objętego opracowaniem wraz z uzasadnieniem i powołaniem artykułów z ustawy.
Do publikacji dołączono wzory i przykłady uchwał i dokumentów administracyjnych w zakresie wybranych procedur gospodarowania nieruchomościami. 

Opinie o produkcie (0)

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl