Przykłady projektowania konstrukcji według Eurokodów

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 55,00 zł 55.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Łódzka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa

ISBN 978-83-922019-4-6

Stron: 304

Okładka: miękka

Jest to opracowany przez zespół specjalistów zbiór przykładów projektowania według Eurokodów konstrukcji wykonanych z różnych materiałów budowlanych. Każda część poprzedzona jest wprowadzeniem, w którym zawarto wyjaśnienia i niezbędne informacje pozwalające na zrozumienie metod obliczeniowych proponowanych w Eurokodzie

Książka skierowana jest zarówno do inżynierów praktyków, jak i studentów i i inżynierów, którzy dopiero rozpoczynają projektowanie konstrukcji wedlug Eurokodów lub do tej pory zajmowali się projektowaniem jednego typu konstrukcji, a muszą zapoznać się z projektowaniem elementów z innych materiałów według zaleceń Eurokodów.

Jest to zbiór przykładów projektowania z wykorzystaniem Eurokodów różnego typu konstrukcji wykonanych z różnych materiałów budowlanych. Każda część poprzedzona jest wprowadzeniem, w którym zawarto wyjaśnienia i niezbędne informacje pozwalające na zrozumienie metod obliczeniowych proponowanych w Eurokodzie. Zamieszczone przykłady projektowe mogą okazać się przydatniejsze niż próba interpretacji zaleceń teoretycznych.
Aby poszerzyć wiedzę Czytelników i pomóc przy skomplikowanym wymiarowaniu niektórych elementów zamieszczamy w książce także link do strony, z której można bezpłatnie pobrać przygotowane przez Katedrę Budownictwa Betonowego PŁ procedury wymiarowania elementów żelbetowych oraz programy komputerowe dotyczące nośności słupów o dowolnym przekroju poprzecznym, obciążone siłą osiową i momentami, a także nośności słupów w warunkach pożaru.

Opinie o produkcie (0)

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl