Educaterra 2020.jpg
  • nowość

Zasady sporządzania operatów szacunkowych. Przykłady dla kandydatów na rzeczoznawców majątkowych.

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 98,00 zł 98.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Wydawca: EDUCATERRA
Kod produktu: Educaterra- 33306

Opis

Wstęp

Nabycie uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomościami jest działaniem długofalowym, kosztochłonnym i trudnym merytorycznie. Wymaga znajomości rozległych podstaw prawnych dotyczących gospodarowania różnymi rodzajami nieruchomości, rozeznania celów wymagających wyceny nieruchomości, poznania procedur szacowania różnego typu nieruchomości z uwzględnieniem ich specyfiki i części składowych.

Ukończone studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości dostarczają jedynie podstawowych informacji w tym zakresie i wymagają ich utrwalenia oraz uszczegółowienia a także poznania praktycznych aspektów opracowania dokumentów, jakimi są operaty szacunkowe.


Praktyka zawodowa w zakresie wyceny nieruchomości trwa co najmniej 6 miesięcy i wymaga sporządzenia 6 projektów operatów szacunkowych wskazanych w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 11 marca 2014 roku w sprawie nadawania uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości (Dz.U. z 2018 r., poz. 586 ze zmianą w Dz.U z 2019, poz. 2139). Zmienione zasady odbywania praktyki zawodowej z zakresu wyceny nieruchomości wprowadzone nowymi przepisami prawa, obowiązujące od 21 listopada 2019 r. zostały zaprezentowane w niniejszym opracowaniu.

Oprawa: miękka
Stron: 482
wyd.: Educaterra 2020

format: b5

autor: pod red. A. Nowaka

 

 

Opinie o produkcie (0)

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl