Nasza księgarnia internetowa w swojej ofercie posiada szeroki wybór druków akcydensowych, czyli takich, które pełnia funkcję użytkową i zazwyczaj mają jednoarkuszowy format. Są to wyroby poligraficzne nie zaliczające się do czasopism, książek czy broszur. Mogą mieć formę np. katalogów, spisów lub instrukcji.

Dostępne są akcydensy z różnych dziedzin. Posiadamy druki podejmujące np. tematykę robotyki, spawalnictwa, identyfikacji obiektów zagrażających awarią przemysłową, doboru filtrującego sprzętu ochrony układu oddechowego, stomatologii, bezpieczeństwa pracy w zimnym mikroklimacie i nie tylko.

W księgarni internetowej Fachowa.pl dostępne są nie tylko publikacje specjalistyczne o tematyce naukowej. Posiadamy także szeroki wybór druków użytkowych, znajdujących swoje zastosowanie w zakładach pracy. Można u nas nabyć np. księgę reklamacji z wyjaśnieniami, książkę pracy maszyny, prac pożarowo niebezpiecznych, kontroli prac spawalniczych, czy kartę wypadku w drodze do pracy i z pracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych publikacji.

Akta wypadku w drodze do/z pracy Akta wypadku w drodze do/z pracy
Wydawca: ODDK
Cena: 65,00 zł
szt.
zobacz więcej
BHP przy obróbce metalu. Wiertarka BHP przy obróbce metalu. Wiertarka
Wydawca: ODDK
Cena: 310,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dziennik BHP Pu/Bhp-10 Dziennik BHP Pu/Bhp-10
Cena: 39,90 zł
szt.
zobacz więcej
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń pomożemy znaleźć 😉
+48 735 975 932

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl