O firmie

Witamy serdecznie w księgarni Fachowa.pl - od 20 lat roku dostarczamy literaturę techniczną i naukową, specjalistyczne cenniki oraz oprogramowanie dla budownictwa. Zdobyliśmy zaufanie tysięcy klientów, którzy cenią nas za profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście.



Współpracujemy z wszystkimi liczącymi się w Polsce wydawnictwami technicznymi. Nasza oferta na publikacje techniczne i naukowe jest codziennie aktualizowana i wzbogacana o nowe pozycje ukazujace się na rynku wydawniczym.

Stawiamy na profesjonalizm i skupiamy się na tym w czym jesteśmy najlepsi – dostarczaniu literatury technicznej, oprogramowana do kosztorysowania oraz projektowania oraz szkoleń w kosztorysowaniu.

W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie do kosztorysowania wszystkich liczacych się producentów w Polsce – Norma Pro, Norma Standard, Norma Expert, Bimestimate /dawniej Zuzia/, program Rodos, program Seko, Winbud.

Dostarczamy bazy cenowe Bistyp, Intercenbud, Orgbud, Sekocenbud oraz Wacetob.
Klienci zajdą u nas również oprogramowanie do projektowania CAD – Bricscad, ZWCad oraz AutoTurn, Torus i Parkcad.

Zapraszamy do naszej księgarni stacjonarnej, mieszczacej się w Gdańsku przy ulicy Wodnika 44/3 w godzinach od 9.00 – 17.00

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl