Język C w pigułce [Prinz Peter, Crawford Tony]

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Darmowa dostawa od: 500zł
Zostań subskrybentem i odbierz rabat 7%
Cena: 266,49 zł 266.49
Cena netto: 253,80 zł
ilość szt
Zyskujesz 266 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: PROMISE
Kod produktu: 73949502471KS [4600074]

Opis

Nowe wydanie tego klasycznego podręcznika zawiera jednoznaczne i szczegółowe wyjaśnienie każdej funkcjonalności języka C i biblioteki wykonawczej, włącznie z wielowątkowością, generycznymi makrami i funkcjami bibliotecznymi wprowadzonymi w w nowej wersji standardu C (C11). Każdy programista C, który potrzebuje poznać efekty mniej znanej funkcji lub zrozumieć, jak musi się ona zachowywać zgodnie ze standardem, znajdzie tu potrzebne informacje wraz z przykładami.
Idealna dla doświadczonych programistów C i C++, książka zawiera również omówienie popularnych narzędzi z kolekcji oprogramowania GNU. Czytelnik dowie się, jak budować programy przy użyciu GNU Make, kompilować pliki wykonywalne z kodu źródłowego oraz testować i debugować programy za pomocą debugerów GNU .
Trzy części tej autorytatywnej książki obejmują:
Koncepcje języka C i elementy składniowe, z odrębnymi rozdziałami poświęconymi typom, wyrażeń, wskaźników, zarządzania pamięcią, obsługi wejścia/wyjścia i innych.
Standardowa biblioteka C, obejmująca opis standardowych nagłówków i szczegółowe omówienie wszystkich funkcji bibliotecznych.
Podstawowe narzędzia programisty C ze zbioru oprogramowania GNU, wraz z instrukcjami ich użycia w Eclipse IDE.
„Język C w pigułce to wspaniałe narzędzie dla programistów C. W jednym miejscu znajdziemy omówienie najnowszych usprawnień dodanych w wersji 2011 standardu.”
— Peter Hessheimer
Project Manager,
KPIT Technologies
Peter Prinz prowadzi wykłady dla tysięcy programistów i projektantów oprogramowania dla systemów Unix i Windows. Jest również współautorem kilku książek o projektowaniu oprogramowania w językach C/C++.
Tony Crawford jest autorem i tłumaczem, zajmującym się programowaniem w C, lokalizacjami oprogramowania i administrowaniem sieciami.

Podtytuł: Kompletny przewodnik
Tytuł oryginału: C in a nutshell
Seria cyklu: DLA PROGRAMISTÓW
ISBN: 9788375411614
Kod paskowy: 9788375411614
Autorzy: Prinz Peter, Crawford Tony
Tłumaczenie: Zatorska Joanna, Biolik Leszek
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 29891
Miejscowość: Warszawa
Liczba stron: 902
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x23.0cm
Głębokość (mm): 45
Waga: 1.346
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

loga+info

Zapisz się do Newslettera
Zapisz się do newslettera i otrzymaj kod rabatowy na -7% na zakupy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl