500_500_productGfx_9684a9f30bfbbdfebc1b0ac1ec428704.jpg
  • promocja

Wycena nieruchomości i przedsiębiorstw w podejściu dochodowym

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Darmowa dostawa od: 500zł
Cena: 105,00 zł 115,00 zł 105.00
Cena netto: 100,00 zł 109,52 zł
ilość szt.
Zyskujesz 105 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Wydawca: FREL
Kod produktu: 42744

Opis

Autor Mieczysław Prystupa
Tytuł Wycena nieruchomości i przedsiębiorstw w podejściu dochodowym | Wydanie drugie
ISBN 978-83-64691-20-1
Premiera 2016
Wydanie 2
Ilość stron 242
Oprawa miękka

Niniejsza publikacja jest nową, zaktualizowaną i uzupełnioną wersją książki wydanej w roku 2008, wyróżnionej przez Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w konkursie za pracę z zakresu nauk o przedsiębiorstwie w latach 2007–2008.

Książka stanowi kompendium wiedzy z metodyki wycen dla słuchaczy podyplomowych studiów w zakresie szacowania nieruchomości w podejściu dochodowym oraz specjalistycznych kursów zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podręcznik powinien być pomocny w procesie dydaktycznym realizowanym na wyższych uczelniach na kierunkach ekonomii, zarządzania, marketingu, prawa, administracji, gospodarowania nieruchomościami itp.

Praca powinna zainteresować także kadrę ekonomiczną i menadżerską przedsiębiorstw; specjalistów ds. ekonomiczno-finansowych i prawnych; osoby pracujące w bankowości przy obsłudze udzielania kredytów; sędziów wydziałów gospodarczych sądów powszechnych, syndyków masy upadłościowej i komorników; niektórych urzędników administracji rządowej i samorządowej (odpowiedzialnych za obrót majątkiem publicznym); adwokatów, radców prawnych, rzeczoznawców majątkowych, doradców inwestycyjnych, doradców podatkowych etc.

Czytelnik w książce odnajdzie m.in.:

  • podstawowe definicje i uwarunkowania dotyczące wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw,
  • omówienie typów i rodzajów wartości nieruchomości,
  • funkcje i cele wycen,
  • charakterystykę rynku nieruchomości, a także rynku przedsiębiorstw,
  • podstawowe modele wycen nieruchomości i przedsiębiorstw w podejściu dochodowym, które wynikają z zasad teorii wartości pieniądza w czasie,
  • omówienie zasad określania prognozy dochodów w procesie wyceny nieruchomości i przedsiębiorstw,
  • zasadnicze uwarunkowania prawne wpływające na sposób określania dochodów z najmu i dzierżawy nieruchomości,
  • omówienie zasad sporządzania prognoz dochodów wynikających z prowadzonej przez przedsiębiorstwa działalności gospodarczej,
  • zasady określania stóp używanych zarówno przy wycenie nieruchomości, jak i przy wycenie przedsiębiorstw,
  • zasady wyceny nieruchomości w podejściu dochodowym z dokładnym omówieniem metodyki szacowania nieruchomości,
  • omówienie metodyki wyceny przedsiębiorstw w podejściu dochodowym.

Wycena nieruchomości i przedsiębiorstw w podejściu dochodowym (Wydanie drugie) | Mieczysław Prystupa | ISBN 978-83-64691-20-1 | Wydawnictwo Naukowe FREL 201

 
nakład wyczerpany / oczekujemy na dostawę
 
druk na żądanie - realizacja do 14 dni !!
Inni klienci oglądali również

Zapisz się do Newslettera
Zapisz się do newslettera i otrzymaj kod rabatowy na -7% na zakupy!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl