Bezpieczna praca w kanałach, studzienkach i innych przestrzeniach zamkniętych

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 525,00 zł 525.00
Cena netto: 426,83 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: ODDK
Kod produktu: 14911_20180803095804

Opis

Symbol: VD1022
Format: DVD
Wydanie: 2015
Czas trwania: 32:20 min
 
Warunki i zakres użytkowania filmu:
Licencja upoważnia Użytkownika do przechowywania i korzystania z jednej kopii filmu w ramach szkoleń organizowanych dla pracowników Kupującego, jak i na potrzeby związane ze świadczonymi przez Użytkownika usługami w zakresie szkoleń bhp (obsługa innych firm, niezależnie od ich liczby).

Uwaga! Użytkownik nie ma prawa umieszczania i rozpowszechniania filmu na platformach e-learningowych, modyfikowania, dekompilowania oraz wykorzystywania dowolnego fragmentu filmu.
Kanał ściekowy może być środowiskiem dla człowieka nieprzyjaznym, wręcz śmiertelnie niebezpiecznym. Niestety, przewód kanału, a także wszystkie urządzenia i budowle włączone w system odprowadzania ścieków wymagają kontroli drożności, czyszczenia, napraw i konserwacji.

Co zrobić, aby praca w kanałach, studzienkach i zbiornikach była bezpieczna? Jak ją zorganizować? Jak się do niej przygotować? W jaki sposób kierować pracami, prowadzić i organizować roboty w przestrzeniach zamkniętych w przedsiębiorstwie?

Bezpieczna praca w kanałach, studzienkach i innych przestrzeniach zamkniętych zawiera kompleksową odpowiedź na te i inne pytania. To multimedialny zestaw porad, prezentacji, przykładów i ostrzeżeń na temat doboru pracowników, przygotowań robót, wyboru i sposobu użycia środków ochrony indywidualnej. Informacjami ważnymi dla bezpieczeństwa są ukazane w filmie: właściwa kolejność czynności związanych z wchodzeniem, przebywaniem i opuszczaniem przestrzeni zamkniętej, prawidłowe oznakowanie miejsca robót, zasady higieny osobistej pracowników. Film przedstawia ponadto zagadnienia związane z ewakuacją, ratownictwem i pierwszą pomocą.

DVD można odtwarzać w całości lub wybierać poszczególne moduły z menu:
  • Praca w zamkniętych przestrzeniach – zagrożenia
  • Kto może pracować w zamkniętej przestrzeni?
  • Przygotowanie robót
  • Ubiór i środki ochrony indywidualnej
  • Bezpieczna praca
  • Ratownictwo i pierwsza pomoc
  • Higiena osobista

Zapisz się do Newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl